Terminal Bistrita Nasaud

Punct de lucru administrat de Camera de Comert si Industrie B istrita Nasaud


Presedinte: Bar Vasile
Director Executiv:
Str. P. Ispirescu 15A , Bistrita, jud. Bistrita Nasaud
Tel: 0263.230.640
Fax:
Email:
Terminalul Botosani 

Punct de lucru administrat de MA-DA Proiect SRL


Presedinte:
Director Executiv:
Strada Pietonal Transilvaniei nr. 4, Mezanin, jud. Botosani
Tel: 0231.514.474
Fax: 0231.514.
Email: botosani@brm.ro
Terminalul Calarasi 


Punct de lucru administrat de
Fos Energie SRL
Presedinte: Stavors Paraschou
Director Executiv: Octavian Stanciu

Strada Str. Buzesti nr. 50-52, etaj 7, sector 1, Bucuresti, cod 011015
Tel: 0724.058.704, 0724.449.921
Fax: 0213.172.878
Email: calarasi@brm.ro
Terminalul Cluj Napoca
Punct de lucru administrat de  BT Sursa Transilvana

Presedinte: Mihai Chintoanu
Director Executiv: Liana Pop
Strada B-dul Nicolae Titulescu nr. 4, 400420, Cluj Napoca, jud. Cluj



Tel:  0264.414.481
Fax: Fax: 0264.414.480
Email: cluj@brm.ro
 
Terminalul Constanta
Punct de lucru administrat de
Terminal Trading SRL

Presedinte: Gheorghe Milcoveanu
Director Executiv: Gheorghe Milcoveanu
B-dul 1 decembrie 1918 nr. 2A, Bl. I2, 900176,Constanta, jud. Constanta


Tel: 0241.511.108, 0727.225.127
Fax: 0241.690.079
Email: constanta@brm.ro
Terminal Covasna
Punct de lucru administrat de
BRM COVASNA SRL

Presedinte: Retyi Odon
Director Executiv: Buksa Arpad
Mun. Sfantu Ghrorghe, str. Oltului nr. 17, cod 520027

Tel: 0267.351.677
Fax:
Email: covasna@brm.ro; interne@ccicov.com
Terminalul Regiunea IV Sud Vest Oltenia 

Punct de lucru administrat de Camera de Comert si Industrie  DOLJ

Presedinte: Gabriel Vladut
Director Executiv:
Strada Brestei nr. 21 Craiova, Jud. Dolj, cod 200420  

Tel: 0251.411.628
Fax: 0351.412.084
Email: craiova@brm.ro
Terminalul Galati 

Punct de lucru administrat de
CCI Veritas SRL

Presedinte: Ion Mocanu
Director Executiv: Daniela Loretta Nedelea
Strada Portului, bl. Siret 4, sc.9, parter


Tel: 0236.461.188; 0728.241.301 Fax: 0236.460.650
Email: galati@brm.ro
Terminalul Giurgiu

Punct de lucru administrat de Camera de Comert si Industrie Giurgiu
Presedinte: Alexandru Epingeac
Director Executiv: Marius Eduard Corbu
B-dul Bucuresti nr. 57, Giurgiu, jud. Giurgiu


Tel: 0246.215.444
Fax: 0246.213.732
Email: giurgiu@brm.ro
Terminalul Hunedoara 

Punct de lucru administrat de Tranzactprod Consulting SRL

Presedinte: Vasile Borsi
Director Executiv: Stan Arion Mihai
Strada Brazilor nr. 52 Hunedoara, Jud. Hunedoara, cod 331074

Tel: 0722.277.275
Fax:
Email: hunedoara@brm.ro
Terminalul Iasi 
 
Punct de lucru administrat de
Expres Startup SRL

Presedinte: Ioana Grojdea
Director Executiv: Iulica Mihaela Toma
Strada Aleea Sadoveanu nr. 5 Iasi, jud. Iasi
Tel: 0332.803.655; 0745.926.947 Fax: 0332.803.656
Email: iasi@brm.ro
Terminalul Piatra Neamt si Bacau
 
Punct de lucru administrat de
SC Energy Tranzactii Trading
Presedinte: Daniela Sorina Bulai
Director Executiv: Daniela Sorina Bulai
Strada  B-dul Decebal nr. 35, bl. 14, parter, Piatra Neamt
Tel: 0233.232.390
Fax: 0233.232.390
Email: piatraneamt@brm.ro
Terminal Prahova
Punct de lucru administrat de
United Networks Solutions


Director Executiv: Cristian Divoiu

str. Vlat Tepes, nr.21 A, etaj 1,
Ploiesti, Jud. Prahova




Tel: 0738.926.823
Fax
Terminalul Timisoara
Punct de lucru administrat de
Business Lounge Consultants


Presedinte: Radu Irimia
Director Executiv: Adrian Razvan Lulciuc


Strada Aries, nr.19, et.3, sala 302,
Timisoara, Jud. Timis
Tel: 0742.987.134
Fax:
Email: timisoara@brm.ro
Terminal Targu Mures
Punct de lucru administrat de
EUROTOP CONSULTING SRL



Presedinte: PARAJDI BORBALA
Director Executiv: Simon Csilla Monika
 Tg Mures, str. Kogalniceanu nr 18 B, cod 540064

Tel: 0 265 261 535
Fax: Tel: 0265260004
Email: