Director Tranzactii

Adrian Grigore

Tel. 021.317.47.45/316.17.59
Fax 021.317.28.78
Mobil 0730.710.387
Email: a.grigore@brm.ro


Ringul Gaze Naturale - En-Gross:        gaze@brm.ro 

Pentru informatii si cereri pentru Piata  SPOT, Gasforward, Piata de Echilibrare  ii puteti contacta pe:


Octavian Necula 0720.706.391 Claudiu Apostol 0733.027.749 11-mar.-20
Vasile Eduard 0726.132.220 Octavian Necula 0720.706.391 12-mar.-20
Johnny Jabra 0733.027.749 Vasile Eduard 0727.225.124 13-mar.-20
Claudiu Apostol 0733.027.749 Johnny Jabra 0727.225.124 14-mar.-20
Octavian Necula 0720.706.391 Claudiu Apostol 0733.027.749 15-mar.-20
Vasile Eduard 0726.132.220 Octavian Necula 0720.706.391 16-mar.-20
Johnny Jabra 0733.027.749 Vasile Eduard 0727.225.124 17-mar.-20
Claudiu Apostol 0733.027.749 Johnny Jabra 0727.225.124 18-mar.-20
Octavian Necula 0720.706.391 Claudiu Apostol 0733.027.749 19-mar.-20
Vasile Eduard 0726.132.220 Octavian Necula 0720.706.391 20-mar.-20




Gaze Naturale - Clienti finali: 
Octavian Necula
Bianca Florian
Mobil.: 0720706391
E-mail: necula.octavian@brm.ro
bianca.florian@brm.ro
Ringul „Energie Electrica” - Clienti finali:
Johnny Jabra

Claudiu Apostol

Mobil: 0727.225.124
Email: johnny.jabra@brm.ro

claudiu.apostol@brm.ro




Ringul „Cereale si Alte Produse Agricole”
Ringul „Marfuri Generale”
Ringul „Materiale de Constructii”
Ringul „Produse Petroliere”
Ringul „Carbune”

Bogdan Butariu

Laura Poenar

Compartiment Piata la Disponibil

Tel. 021.317.47.45/316.17.59
Fax 021.317.28.78
Mobil 0720.400.204

Email: bogdan.butariu@brm.ro

laura.poenar@brm.ro

Ringul „Certificate CO2″

Adrian Grigore

Compartiment Piata la Disponibil
Tel. 021.317.47.45/316.17.59
Fax 021.317.28.78
Mobil 0730.710.387
Email: a.grigore@brm.ro