Adrian Grigore

Director Tranzacții

Tel.: 021.317.47.45/316.17.59
Fax: 021.317.28.78
Mobil: 0730.710.387
E-mail: a.grigore@brm.ro

RINGUL GAZELOR NATURALE: 

Octavian Necula

Tel. Mobil  0720.706.391

E-mail  necula.octavian@brm.ro

Bianca Alexandra Florian

Tel. Mobil  0726.125.740

E-mail bianca.florian@brm.ro

 

RINGUL ENERGIEI ELECTRICE:

Claudiu Apostol

Tel Mobil 0733.027.749

E-mail claudiu.apostol@brm.ro

 

RINGUL PRODUSELOR PETROLIERE,

RINGUL MATERIALELOR DE CONSTRUCȚII,

RINGUL CEREALELOR,

RINGUL GENERAL AL PRODUSELOR FUNGIBILE:

Laura Poenar

Tel. mobil 0727.225.125

E-mail laura.poenar@brm.ro

Irina Plachide

Tel. Mobil 0728.859.032

E-mail irina.plachide@brm.ro

 

RINGUL CERTIFICATELOR CO2:

Adrian Grigore

Tel. Mobil  0730.710.387

E-mail a.grigore@brm.ro