Terminal Bistrita Nasaud

Punct de lucru administrat de Camera de Comert si  Industrie, Bistrita Nasaud
Presedinte: Bar Vasile
Director Executiv: –

Adresa: Str. P. Ispirescu 15A, Bistrita, jud. Bistrita Nasaud
Tel: 0263.230.640
Fax: –
Email: cristi.dunca@cciabn.ro

Terminalul Botosani

Punct de lucru administrat de  Camera de Comert Industrie si Agricultura Botosani
Presedinte:  Valeriu Iftime
Director Executiv: Popescu Ioan

Adresa: Str. Dragos Voda nr 13, Botosani, judetul Botosani
Tel: 033.711.038
Fax: 0231.517.532
Email: botosani@brm.ro

Terminal Brasov

Punct de lucru administrat de AUXMUNDUS LAW SRL
Director Executiv: Oancea Laura Elisabeta

Adresa: Str. Iuliu Maniu, nr. 47, et.1 Cam 112 Brasov, jud. Brasov
Tel: 0731.266.601
E-mail: auxmundus@yahoo.com

Terminal Calarasi

Administreaza teritorial: Jud. Calarasi, Jud. Ialomita
Punct de lucru administrat de Fos Energie SRL
Presedinte: Stavors Paraschou
Director Executiv: Octavian Stanciu

Adresa: Str. Buzesti nr. 50-52, etaj 7, sector 1, Bucuresti, cod 011015
Tel: 0724.058.704
Fax: 0213.172.878
Email: calarasi@brm.ro

Terminalul Cluj-Napoca

Punct de lucru administrat de BT Sursa Transilvana
Presedinte: Mihai Chintoanu
Director Executiv: Liana Pop

Adresa: B-dul Nicolae Titulescu nr. 4, 400420, Cluj Napoca, jud. Cluj
Tel: 0264.414.481
Fax: Fax: 0264.414.480
Email: cluj@brm.ro

Terminal Constanta

Punct de lucru administrat de
Terminal Trading SRL
Presedinte: Gheorghe Milcoveanu
Director Executiv: Gheorghe Milcoveanu

Adresa: B-dul 1 decembrie 1918 nr. 2A, Bl. I2, 900176, Constanta, jud. Constanta
Tel: 0241.511.108, 0727.225.127
Fax: 0241.690.079
Email: constanta@brm.ro

Terminal Covasna

Punct de lucru administrat de BRM COVASNA SRL
Presedinte: Retyi Odon
Director Executiv: –

Adresa: Mun. Sfantu Ghrorghe, str. Oltului nr. 17, cod 520027
Tel: 0267.351.677
Fax: –
Email: covasna@brm.ro

Terminalul Regiunea IV Sud Vest Oltenia

Punct de lucru administrat de Camera de Comert si Industrie DOLJ
Presedinte: Gabriel Vladut
Director Executiv: –

Adresa: Str. Simion Bărnuţiu nr. 4, Craiova, Jud. Dolj
Tel: 0251.411.628
Fax: 0351.412.084
Email: craiova@brm.ro

Terminal Galati

Punct de lucru administrat de CCI Veritas SRL
Presedinte: Ion Mocanu
Director Executiv: Daniela Loretta Nedelea

Adresa: Str. Portului, bl. Siret 4, sc.9, parter
Tel: 0236.461.188; 0728.241.301
Fax: 0236.460.650
Email: galati@brm.ro

Terminal Giurgiu

Punct de lucru administrat de Camera de Comert si Industrie Giurgiu
Presedinte: Alexandru Epingeac
Director Executiv: Marius Eduard Corbu

Adresa: B-dul Bucuresti nr. 57, Giurgiu, jud. Giurgiu
Tel: 0246.215.444
Fax: 0246.213.732
Email: giurgiu@brm.ro

Terminalul Hunedoara

Punct de lucru administrat de Tranzactprod Consulting SRL
Presedinte: Vasile Borsi
Director Executiv: Stan Arion Mihai

Adresa: Str. Brazilor nr. 52 Hunedoara, Jud. Hunedoara, cod 331074
Tel: 0722.277.275
Fax: –
Email: hunedoara@brm.ro

Terminal Iasi

Punct de lucru administrat de Expres Startup SRL
Presedinte: Ioana Grojdea
Director Executiv: Iulica Mihaela Toma

Adresa: Str. Strapungerii Silvestru, nr.13, bl.E, sc. B, Parter, Iasi
Tel: 0332.803.655; 0745.926.947
Fax: 0332.803.656
Email: iasi@brm.ro

Terminal Piatra Neamt si Bacau

Punct de lucru administrat de SC Energy Tranzactii Trading
Presedinte: Daniela Sorina Bulai
Director Executiv: Daniela Sorina Bulai

Adresa: B-dul Decebal nr. 35, bl. 14, parter
Tel: 0233.232.390
Fax: 0233.232.390
Email: piatraneamt@brm.ro

Terminalul Prahova

Punct de lucru administrat de United Networks Solutions
Director Executiv: Cristian Divoiu

Adresa: Str. Vlad Tepes, nr.21 A, etaj 1, Ploiesti, Jud. Prahova
Tel: 0738.926.823
Fax: prahova@brm.ro

Terminal Timisoara

Punct de lucru administrat de Business Lounge Consultants
Presedinte: Radu Irimia
Director Executiv: Adrian Razvan Lulciuc

Adresa: Strada Aries, nr.19, et.3, sala 302, Timisoara, Jud. Timis
Tel: 0742.987.134
Fax: –
Email: timisoara@brm.ro

Terminal Targu Mures

Punct de lucru administrat de EUROTOP CONSULTING SRL
Presedinte: PARAJDI BORBALA
Director Executiv: Simon Csilla Monika

Adresa: Str. Kogalniceanu nr 18 B, cod 540064, Tg Mures
Tel: 0265.261.535
Fax: 0265.260.004
Email: borbala.parajdi@euro-top.ro